Переведення та випуск учнів

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол № 6 від  06.06.2017) вважати такими, що переведені до наступного класу таких учнів:

Випущені з 11-А класу

1

Андрухова Анастасія Дмитрівна

2

Бальжик Михайло Петрович

3

Бахтогарєєва Ангеліна Сергіївна

4

Білоусова Олена Сергіївна

5

Бондар Владислав Борисович

6

Бургомістренко Євгенія Анаоліївна

7

Воротнік Софія Денисівна

8

Грозова Валерия Олександрівна

9

Дьоміна Катерина Юріївна

10

Іоаннісян Тигран Самвелович

11

Кайряк Крістіна Ігорівна

12

Ковальов Олександр Костянтиновч

13

Кузніченко Андрій Дмитрович

14

Лиховидов Андрій Миколайович

15

Мазур Сергій Андрійович

16

Малай Максим Станіславович

17

Маринюк Марина Олександрівна

18

Машин Андрій Георгійович

19

Мураткова Регіна Павлівна

20

Подшивалов Артем Дмитрович

21

Польнюк Дмитро Олегович

22

Ромащенко Максим Олександрович

23

Скаленчук Олексій Вікторович

24

Скорбенко Анастасія Євгенівна

25

Тонконог Софія Андріївна

26

Чабан Ірина Романівна

27

Шаталова Ганна Євгенівна

28

Шестак Сергій Всеволодович

Випущені з 11-Б класу

Випущені з 11-В класу

1

Анапольська Олена Ігорівна

2

Артеменко Ілля Петрович

3

Бозбей Дар'я Геннідіївна

4

Єщенко Полiна Олександрiвна

5

Заремба Павло Вадимович

6

Іванова Дар 'я Олексіївна

7

Кишлали Анастасія Федорович

8

Корса Юлiя Iгорівна

9

Кошолапенко Iлля Олегович

10

Кущ Маргарита Євгенiвна

11

Лахнов Богдан Юрійович

12

Левітський Владислав Анатолiйович

13

Мамієв Георгій Ігорович

14

Метлицький Андрiй Сергiйович

15

Млотковський Богдан Денисович

16

Пономаренко Діана Геннадіївна

17

Слесарчук Вiкторiя АнатолiЇвна

18

Стреблянський Антон Едуардович

19

Тiтаєвський Микита Андрiйович

20

Таран Вiкторiя Олександрiвна

21

Токаренко Владислав Андрiйович

22

Хрущова Марія Віталіївна

23

Черницька Анжелiка ЮрiЇвна

24

Чорний Вiталiй Олегович

25

Щербакова Дарія Максимівна

26

Якімова Ірина Андріївна

27

Яценко Крістіна Сергіївна

Випущені з 11-В класу

1

Аніпсенко Артемій Олександрович

2

Аніщенко Дмитро Дмитрович

3

Бедрадін Данило Олександрович

4

Бичков Даніїл Андрійович

5

Вихристюк Дмитро Вікторович

6

Горяча Вероніка Олександрівна

7

Довгань Дмитро Вадимович

8

Дунаєвський Денис Федорович

9

Жигунов Іван Дмитрович

10

Іванова Інна Олегівна

11

Кондрашов Дмитро Петрович

12

Корчмар Діана Сергіїївна

13

Косовський Андрій Михайлович

14

Кухтей Ірина Олегівна

15

Левіт Ілля Вікторович

16

Лиховидова Лада Миколаївна

17

Любецький Кирило Сергійович

18

Малога Маргарита Андріївна

19

Миронов Святослав Леонідович

20

Молчанова Владислава Сергіївна

21

Нижниченко Марія Павлівна

22

Никифоров Олексій Олегович

23

Осипова Кіра Сергіївна

24

Пахмурна Дар'я Дмитрівна

25

Расулова Анна Сергіївна

26

Ринденков Євген Костянтинович

27

Сабондаренко Валерія Олегівна

28

Савчук Орина Валентинівна

29

Семенова Аліна Владиславівна

30

Татаріна Єлизавета Андріївна

31

Труфкін Борис Михайлович

32

Уманський Даніїл Сергійович

33

Чегодар Максим Андрійович

34

Чиж Юлія Валеріївна

35

Шинкевич Валерія Олегівна

Переведені з 9-А класу до 10-А класу

1

Аніпсенко Артемій Олександрович

2

Аніщенко Дмитро Дмитрович

3

Бедрадін Данило Олександрович

4

Бичков Даніїл Андрійович

5

Вихристюк Дмитро Вікторович

6

Горяча Вероніка Олександрівна

7

Довгань Дмитро Вадимович

8

Дунаєвський Денис Федорович

9

Жигунов Іван Дмитрович

10

Іванова Інна Олегівна

11

Кондрашов Дмитро Петрович

12

Корчмар Діана Сергіїївна

13

Косовський Андрій Михайлович

14

Кухтей Ірина Олегівна

15

Левіт Ілля Вікторович

16

Лиховидова Лада Миколаївна

17

Любецький Кирило Сергійович

18

Малога Маргарита Андріївна

19

Миронов Святослав Леонідович

20

Молчанова Владислава Сергіївна

21

Нижниченко Марія Павлівна

22

Никифоров Олексій Олегович

23

Осипова Кіра Сергіївна

24

Пахмурна Дар'я Дмитрівна

25

Расулова Анна Сергіївна

26

Ринденков Євген Костянтинович

27

Сабондаренко Валерія Олегівна

28

Савчук Орина Валентинівна

30

Семенова Аліна Владиславівна

30

Татаріна Єлизавета Андріївна

31

Труфкін Борис Михайлович

32

Уманський Даніїл Сергійович

33

Чегодар Максим Андрійович

34

Чиж Юлія Валеріївна

35

Шинкевич Валерія Олегівна

Переведені з 9-Б класу до 10-Б класу

1

Бацанський Владислав Валерійович

2

Бившева Вікторія Вячеславівна

3

Білик Ілля Віталійович

4

Братінов Дмитро Олександрович

5

Бурлакова Валерія Олексіївна

6

Величко Артем Андрійович

7

Гальзицька Анастасія Віталіївна

8

Горобчук Андрій Вікторович

9

Желков Максим Ігорович

10

Іванов Микита Вікторович

11

Каташов Микита Дмитрович

12

Ковязіна Катерина Дмитрівна

13

Козовякін Даніель Олександрович

14

Кудряшов Олександр Миколайович

15

Левченко Артем Миколайович

16

Макарова Анастасія Мстиславівна

17

Мараховська Вероніка Юріївна

18

Мілінчук Катерина Сергіївна

19

Новікова Ксенія Віталіївна

20

Перлей Богдан Олегович

21

Писковацький Юрій Павлович

22

Ретунська Дар'я Андріївна

23

Саранча Денис Григорович

24

Сівий Даніїл Михайлович

25

Слівінська Лариса Миколаївна

26

Ступко Дар 'я Ігорівна

27

Тарасова Марія Олександрівна

28

Тельпашов Кірілл Богданович

30

Тимченко Дар'я Олексіївна

30

Хватов Володимир Дмитрович

31

Шевченко Софія Костянтинівна

32

Ширяєва Анастасія Денисівна

33

Яковенко Богдан Святославович

Переведені з 9-В класу до 10-В класу

1

Бучіхін Артем Андрійович

2

Галіза Владислав Васильович

3

Галіч Михайло Валерійович

4

Гелан Софія Фейсалівна

5

Григуль Даніїл Євгенович

6

Деменнікова Варвара Миколаївна

7

Докаленко Анастасія Олександрівна

8

Друковський Ростислав Русланович

9

Дубровська Вікторія Олександрівна

10

Жовтяк Олександр Валерійович

11

Калюжний Артем Ігорович

12

Койчев Олександр Сергійович

13

Коротченко Аліна Вячеславівна

14

Котюков Даніїл Вячеславович

15

Кравченко Діана Олексіївна

16

Кузьминський Максим Сергійович

17

Курильчук Олександра Олегівна

18

Луста Анастасія Сергіївна

19

Мішін Максим Миколайович

20

Пономаренко Катерина Олегівна

21

Радулова Наталія Петрівна

22

Решетніченко Богдан Михайлович

23

Соколенко Віктор Вадимович

24

Соловей Даря Вікторівна

25

Соловйов Максим Олексійович

26

Тимофієва Мілана Ігорівна

27

Ткаченко Андрій Ігорович

28

Тхоржевська Аліна Мар'янівна

29

Ханейчук Ірина Володимирівна

30

Чабан Владислав Сергійович

31

Широченко Євгеній Геннадійович

32

Шуляков Вячеслав Дмитрович

33

Яницька Анастасія Миколаївна

Переведені з 9-Г класу до 10-Г класу

1

Бачинський Родіон Ігорович

2

Бившева Анастасія Володимирівна

3

Бикова Віра Костянтинівна

4

Болдир Дар'я Романівна

5

Боровський Дмитро Володимирович

6

Бровко Андрій Анатолійович

7

Вдовиченко Микита Олегович

8

Гонтаренко Георгій Володимирович

9

Калашнікова Марія Володимирівна

10

Колотур Дар 'я Сергіївна

11

Комягін Роман Юрійович

12

Кочиян Даніїл Василійович

13

Кулікова Вероніка Сергіївна

14

Маковейчук Денис Юрійович

15

Мошинець Олександр Геннадійович

16

Наумова Дар 'я Владиславівна

17

Новіков Андрій Андрійович

18

Пономаренко Анастасія Олексіївна

19

Прокопенко Вікторія Олегівна

20

Самойліч Максим Іванович

21

Секержинська Катерина Анатоліївна

22

Сініцина Катерина Андріївна

23

Совінська Карина Анатоліївна

24

Сокольський Андрій Кирилович

25

Ткаченко Ілля Ігорович

26

Трапезникова Ольга Сергіївна

27

Флорескул Лілія Олександрівна

28

Худченко Ніколь Андріївна

29

Цісар Анастасія Денисівна

30

Чернега Владислав Олександрович

31

Шестакова Марія Геннадіївна

32

Шуригін Костянтин Андрійович

33

Явдощук Ольга Михайлівна