Фізмат BATTLE

28 квітня на телеканалі «7 канал» розпочався новий телевізійний інтелектуальний проект «Фізмат BATTLE», в якому бере участь наша команда. Адміністрація гімназії дуже дякує людям, завдяки яким запрацював такий важливий для підлітків проект, що дало змогу зацікавити учнів та створити гімназійну команду. Завдяки цьому проекту, учні закладів освіти міста долучилися до розв’язування цікавих і складних задач з фізики та математики, це:

• Колебошин Сергій Валерійович — заступник голови Одеської ОДА;
  • Штекель Леонід Ісакович — журналіст телеканалу «7 канал»;
  • Ордановська Олександра Ігорівна декан фізико-математичного факультету;
  • Гохман Олександр Рафаілович — завідувач кафедри фізики.

За півроку в Одеській гімназії 9 сформувалася команда, яка із задоволенням готується та бере участь в цьому телевізійному проекті. Склад гімназійної команди:

• Мілінчук Катерина (10-Б клас);
  • Шестакова Марія (10-Б клас);
  • Бровко Андрій (10-Б клас);
  • Шуригін Костянтин (10-Б клас);
  • Яницька Анастасія (10-В клас);
  • Жовтяк Олександр (10-В клас);
  • Соколенко Віктор (10-В клас);
  • Григуль Данііл (10-В клас).

Адміністрація гімназії бажає нашій команді перемоги! Вся гімназія пишається участю нашіх учнів у такому складному інтелектуальному проекті! А батькам учнів нашої команди та всім телеглядачам приємного перегляду. Сподіваємося, що проект сподобається глядачам та приверне увагу до важливості і цікавості фізико-математичних предметів! Дасть комусь поштовх до обрання, життєво необхідної сучасному інформаційному світу, спеціальності фізика або математика!