Копач Сергій Олександрович
директор Одеської гімназії № 9

kopachЗагальні відомості про роботу:

1999 рік – закінчив фізичний факультет ОДУ ім. Мечникова.

1999-2004 рр. - вчитель фізики в Одеській ЗОШ №72.

2004-2007 рр. – заступник директора з НВР Одеської ЗОШ №72.

2007-2014 рр. – директор Одеської ЗОШ №79.

з 30 грудня 2014 р. – директор Одеської гімназії №9.

Досягнення та нагороди:

За особистою підготовкою учнів до Всеукраїнської олімпіади з фізики, більше 20 переможців районного, міського та обласного етапів, один учень був учасником Всеукраїнського етапу.

Під особистим керівництвом підготовлено більше 10 робіт на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН, які нагороджено дипломами районного та обласного етапів один учень представляв роботу на Всеукраїнському етапі.

Переможець конкурсу "Учитель року - 2005 " в номінації "фізика" (районний етап - І місце, міський - І місце, обласний-ІІІ місце).

Переможець конкурсу "Учитель року - 2014" в номінації "Директор школи" (районний етап-І місце, міський-ІІ місце, обласний-учасник).

Постійно запрошується членом журі різноманітних конкурсів: різних етапів Всеукраїнської олімпіади з фізики, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Турнір Юних фізиків, "Учитель року", Інтернет-олімпіади з фізики тощо.

Лауреат конкурсу "Як зробити школу сучасною".

Переможець Всеукраїнського конкурсу "Директор ХХІ століття".

Нагороджений сертифікатами учасника Всеукраїнського відкритого фестивалю "Мій кращий урок" та ХVI Міжнародного фестивалю "Педагогіка ХХІ століття".

Постійний учасник "Ярмарку педагогічних ідей та технологій" (нагороджено грамотами, дипломами районного, міського та обласного етапів; одне авторське свідоцтво обласного етапу).

2018 рік - закінчив кафедру управління освітніми закладами та державної служби Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Захистив магістерське дослідження за темою «Планування діяльності навчального закладу в сучасних умовах».

З 2017 року - навчається на фізико-математичному факультеті Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» за спеціальністю викладач математики.

Переможець Всеукраїнського конкурсу «Управління якістю освіти в умовах Нової української школи» до 20-річчя газети «Директор школи» (ІІІ місце).

Автор більше 30 статей та 5 книжок з питань методики викладання фізики, впровадження ІКТ в навчальний процес, управлінських аспектів, які надруковано в фахових періодичних виданнях України.

Найбільш вагомі відзнаки:

2004 рік - Грамота управління освіти Одеської міської ради;

2004 рік - Почесна грамота Одеського міського голови;

2005 рік - Почесна відзнака Голови Одеської обласної державної адміністрації;

2010 рік - Почесна грамота Голови Одеської обласної державної адміністрації;

2014 рік - Почесна грамота Виконавчого комітету Одеської міської ради.

2016 рік - Почесна грамота департаменту освіти і науки Одеської міської ради

2017 рік - Почесна грамота департаменту освіти і науки Одеської міської ради

2017 рік - Почесна відзнака Одеського міського голови "Подяка"