Запека Світлана Григорівна
вчитель англійської мови, вища категорія, старший вчитель

1988рр. — закінчила Київський Державний Педагогічний Інститут Іноземних Мов

(англійська і французька мови).

1988-1989рр. — вчитель англійської мови Одеської ЗОШ№19.

1992-1996рр. — вчитель англійської мови Одеської ЗОШ№84.

З 1996рр. — вчитель англійської мови Одеської гімназії№9.

Член журі районного, міського та обласного етапів олімпіад з англійської мови.

Постійний учасник групи вчителів, які перевіряють ЗНО.

Підготовка учнів до олімпіад районного, міського, обласного рівня та Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Назаренко Даша — переможець І, ІІ,ІІІ та ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

(2010-2012р.), двічі Президентський учнівський стипендіат.

Насіківський Іван-переможець міжнародного конкурсу FLEX, навчався рік в США (2005-2006р). Переможець І туру Всеукраїнської web-олімпіади (2004р.), переможець районного, міського та обласного етапу олімпіад з англійської мови (2004-2005рр.), призер конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН (диплом районного та обласного рівня).

Ткаченко Владислава — Бронзовий призер Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEE, який проходив у США (Genious Olympiad) — 2013р.

Член журі міського етапу конкурсу «Вчитель року» (англійська мова) — 2015р.

Маю надруковані плани відкритих уроків у фаховому періодичному журналі «Англійська мова та література»- 2007р.-”Fashion and Teenagers” (upper-intermediate); “Should Ukraine Join the EU?”(upper-intermediate)-2010р.

Переможці обласного рівня Всеукраїнського мовного конкурсу “Puzzle” Чернявська Софія-золотий диплом, Галушко Анна і Басс Аліна — бронзовий диплом 2017р.

Постійно відвідувала тренінгові семінари, які проводилися носіями мови та методистами різних рівнів та видавництв і отримувала сертифікати учасника.

З 2017р. — член творчої групи вчителів англійської мови м. Одеси.

Відзнаки:

2012рік — грамота Управління освіти та науки Одеської міської ради;

2013рік — грамота Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації;

2016рік — грамота відділу освіти Київської районної адміністрації Одеської міської ради

Має свій сайт: svetulikod.wixsite.com/readme