Кронштадтова Олена Леонідівна
вчитель математики

1991 рік закінчила фізіко–математичний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Д. Ушинського

з 1991 року dчитель математики Одеської ЗОШ № 29 (Одеська гімназія №9)

- За особистою підготовкою учнів до Всеукраїнської олімпіади з математики більш 10 переможців районного, міського та обласного етапів.

- Під особистим керівництвом підготовлено 4 роботи на конкурс – захист науково- дослідницьких робіт учнів членів МАН.

- Двох учнів нагороджено дипломами районного етапу.

- Постійно запрошується членом журі районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

- З 2003 року координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» в Одеській гімназії №9. Мої учні із задоволення беруть участь у цьому конкурсі і є неодноразовими переможцями. Нагороджено сертифікатами: відмінний та добрий результат.

- 2001 рік керівник команди юних інспекторів дорожнього руху (команда посіла ІІ місце у районному етапі)

- 2006 рік брала участь у конкурсі «Учитель року» в номінації «Математика». Посіла 4 місце в районе.

- 2007 – 2012 керівник команди юних інспекторів дорожнього руху «Радар», яка була створена на базі мого класу. Команда була неодноразовим переможцем районного, міського та обласного етапів конкурсу – огляду команд ЮІР.

- 2010 рік команда «Радар» представляла місто Одесу на Всеукраїнському конкурсі – огляді команд ЮІР в МДЦ «Артек» м. Гурзуф.

- 2013 — 2015 керівник команди юних інспекторів дорожнього руху «Радар ІІ», яка представляла Одеську гімназію №9 на районному етапі конкурсі – огляді команд ЮІР.

- Трьох учнів нагороджено грамотами за найкращі знання з правил дорожнього руху.

Найбільш вагомі відзнаки:

- 2008 рік Грамота за плідну співпрацю з Управлінням Державтоінспекції ГУМВС

- України в Одеській області

- 2010 рік Диплом Департаменту ДАЇ МВС України

- 2010 рік Почесна грамота Управління освіти Одеської міської ради

- 2015 рік Грамота за плідну співпрацю з Управлінням Державтоінспекції ГУМВС України в Одеській області

- 2017 рік Грамота Департаменту освіти та науки Одеської міської ради