Леонова Людмила Юріївна
вчитель фізики

1970 р. закінчила одеський педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського

1970 – 1974 р навчалася в аспірантурі Одеського університету ім. І.Мечникова на кафедрі теплофізики

з 1992 р. працює в Одеській гімназії 9

Підготувала більш ніж 20 переможців районної, міської та обласного етапів олімпіад.

Підготовлено більше 8 робіт на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН, які нагородженні дипломами районного та обласного етапів.

Постійно запрошується членом журі різних етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН та олімпіад з фізики й астрономії.

Приймає активну участь в підготовці та проведенню районних та міських семінарів.

Автор більш ніж 18 публікацій надрукованих в фахових періодичних журналах.

Понад 10 років була головою методичної комісії кафедри природничих-математичних наук.

Щорічно проводить Всеукраїнські конкурси «Колосок» та «Левеня» для учнів 5-11 класів.

Найбільш вагомі відзнаки:

2003 рік Грамота управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

2005 рік Грамота управління освіти і науки Одеської міської ради

2013 рік Грамота управління освіти та науки Одеської міської ради