Трущ Надія Борисівна
учитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

- 1973 р. – закінчила факультет романо-германської філології Харківський державний університет ім. О.М. Горького.

- 1985-1991 р.р. – заступник директора з виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 29

- 1992-2017 р.р. – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської гімназії № 9

- Жовтень 2017 – учитель англійської мови Одеської гімназії № 9

За роки роботи в гімназії виробила свій стиль, в якому поєдналося уміння зацікавити учнів і залучити їх до самостійного пошуку. Її уроки є зразком співробітництва вчителя і кожного учня Вона створює позитивний емоційний мікроклімат у стосунках з учнями та батьками.

Результатом роботи учителя є стабільно високі результати ЗНО .

Її учні неодноразові призери районних, міських, обласних предметних олімпіад та МАН. Учень Максименко Андрій був учасником програми FLEX і навчався один рік в середній школі США. Випускники Трущ Н.Б. навчаються та працюють у Канаді,Польщі, Чехіїї, Великій Британії.

Своїм досвідом ділиться на сторінках фахових періодичних видань, має друковані роботи у журналі «Англійська мова та література» видавництва «Освіта»

Нагороджена:

2011р. — грамотою управління освіти та науки Одеської міської ради,

2005, 2012р.р. — грамотами управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації,

2015 р. — Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради,

2010 р. — Почесною відзнакою міського голови «Трудовая слава» ,

1986 р. — значком «Відмінник освіти України»