Яржемська Тетяна Євгенівна
вчитель англійської мови вищої категорії

Харківський університет ім. В. Н. Каразіна філологічний факультет відділення математичної та прикладної лінгвістики, за спеціальністю перекладач-референт

Працює в гімназії № 9 з 1996 року.

Напрямки роботи:

розвиток критичного мислення і творчих здібностей учнів на уроках англійської мови;

участь у циклі семінарів для вчителів, організованим Британською Радою в м. Одеса на початку 2000-х років з залученням провідних вчителів міста, які ознайомили освітян з найновітнішими методами викладання англійської мови.

- 2002 – 2-е місце у конкурсі газети “English Language and Culture” (найкращий план уроку)

- 2012 – нагорода обласної адміністрації в номінації “Від початківців до зірок” за підготовку переможця IY етапу шкільної олімпіади з англійської мови 2011-2012 років учениці гімназії № 9 Д. Назаренко.

Досягнення моїх учнів:

2002 – Дм. Вишневський (Особливості та схожість боротьби ірландського і українського народів за незалежність) – 3-е місце на обласному етапі МАН;

2003 – О. Кравцова (Вплив масової американської культури на українських підлітків);

2002 – А.Праведна (Порівняльний аналіз британських діалектів);

2010 – К. Божко (Порівняльний аналіз британських і українських ідіом кольору і праці)

Підготувала також декількох призерів 2-го і 3-го етапів шкільних олімпіад з англійської мови.

Маю публікації у газеті “English Language and Culture” :

2005 — “3 Waves of Ukrainian Emigration” (№№29-30)

2010 – “Teaching Communicative Grammar” (№11)

2015 — “The Best in the World: a Glimpse of Odesa” (№6)

2015 — “Say No to Smoking” (№21)