Семенова Марина Сергіївна
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови, спеціаліст першої категорії

2004 р. — закінчила факультет романо-германської філології Одеського національного університету ім. Мечникова та здобула спеціальність «філолог, викладач англійської мови та літератури», у цьому ж році почала працювати в Одеській гімназії № 9 на посаді вчителя англійської мови. Має другу вищу освіту за спеціальністю економіст.

Тема самоосвіти над якою працює : «Психологічний аспект викладання англійської мови для підлітків»

Досвід та досягнення:

Працює творчо, з повагою та любов’ю до дітей.

Є постійним членом групи перевірки письмової частини сертифікаційних робіт ЗНО

2011 р. — учень 7(11)-А класу Станков Юрій посів 2 місце у Всеукраїнському етапі міжнародної конференції Інтел-Еко

2013 р. — 5 учнів 6(10)-В класу отримали міжнародний сертифікат з англійської мови FCE

2014 р. - учень 6(10)-В класу Скачков Вадим посів 3 місце на районному етапі захисту наукових робіт МАН з темою «Особливості вживання прислівників в англійській мові»